Księgowość

Poprowadzimy księgowość Twojej firmy.

Oferujemy kompleksowe usługi. Gwarantujemy wysoką jakości usług dla naszych klientów. Obsługą zajmuje się wykwalifikowany zespół posiadający doświadczenie w branży. Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje niezbędne do zapewnienia prawidłowej realizacji zleconych usług

Ryczałt

Ryczałt to forma opodatkowania, w której podatnik zobowiązany jest do opłacania podatku na stałą, uprzednio ustaloną kwotę, niezależnie od faktycznych kosztów uzyskania przychodu.

Książka przychodów i rozchodów

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów – potocznie zwana KPiR lub PKPiR – jest narzędziem służącym do ewidencji osiąganych przychodów i ponoszonych kosztów.

Pełna księgowość

Kompleksowa usługa obejmująca prowadzenie i kontrolowanie wszystkich operacji finansowych firmy, oraz przygotowywanie dokumentacji i raportów dla celów podatkowych i zarządczych.

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Biura Rachunkowe Ogarnięta Księgowa nie świadczy w tym zakresie usług.
Zapraszamy do kontaktu lub zakładki Cennik w celu zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli interesują Cię ceny rynkowe możesz zapoznać się z nimi na stronie księgowość w warszawie.

Nasze biuro udostępnia program ebi24. Dzięki temu rozwiązaniu wystarczy zrobić zdjęcie/skan dokumentu i przesłać na pośrednictwem aplikacji/maila pliki. Od teraz wszystkie paragony są widoczne i czytelne.

Scroll to Top